Co umíme

Vstřikování technicky náročných dílů

Přesné formy pro technologicky vyspělé produkty

Vstřikování plastů je jednou ze dvou základních kompetencí Galvanoplast Bohemia a současně důležitým milníkem v řetězci procesů.

V oblasti vstřikování plastů aktivně spolupracujeme s vybranými specialisty, abychom se tak vypořádali s vysokými požadavky na kvalitu a povrch dílů, které dále zušlechťujeme.

Pro procesy zušlechťování povrchu, jsou výsledky kvality vstřikování rozhodující. O to více se vzájemně prolínají základní technické předpoklady a interní procesy vstřikového lití a galvanizace.

Přesné formy pro technologicky vyspělé produkty

Vstřikové lití je jednou ze dvou základních kompetencí skupiny Galvanoplast Bohemia a současně milníkem v řetězci procesů. Galvanoplast Bohemia prodává komponenty vstřikového lití jako přímé díly nebo je dále zušlechťuje.

galvanoplast bohemia vstrikove liti 06
galvanoplast bohemia vstrikove liti 05
galvanoplast bohemia vstrikove liti 08
galvanoplast bohemia vstrikove liti 07

Galvanoplast Bohemia vyrábí různé díly metodou vstřikového lití. Sem patří mimo jiné povrchové díly a technické plasty, které se prodávají přímo zákazníkovi. Dále vyrábíme díly pro pozdější zušlechtění povrchu.

Pro procesy zušlechťování povrchu, které Galvanoplast Bohemia do galvanizace integroval až později, jsou rozhodující výsledky kvality vstřikového lití. O to přesněji se vzájemně prolínají základní technické předpoklady a interní procesy vstřikového lití a galvanizace.

Pojďme si napsat

Hledáte prvotřídního dodavatele?

Naši zákazníci spoléhají na nekompromisní kvalitu dodávaných výrobků a proaktivní zákaznický servis.